Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити іх щасливими. Саме тому, ми з командою волонтерів Ультрас Динамо Київ, відправилися до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей у Київський області. Вже за традицією на чудове свято Масляної. Зима минає, а на зміну їй приходить сонячна та тепла весна.

Ми провели майстер-клас по будуванню маленьких корабликів, які дітки зберегли собі та пустять у ставок, загадавши найпотаємніші бажання. Було дуже приємно бачити зацікавленість та жагу спробувати щось нове, залучити їх до роботи з нами та подарувати їм новий досвід. Потім ми пішли на вулицю. Хлопці грали у футбол на чолі з нашими волонтерами. Було дуже цікаво спостерігати за тим, як дітлахів ознайомлювали з правилами, а вони із захопленням хизувалися на практиці набутими навичками. Дівчата веселилися на майданчику, вправно каталися на гойдалках та демонстрували свої навички "повітряних гімнасток" на турніках. А потім, щирі жіночки-вихователі, покликали усіх діток на обід, там їх чекали частування від нас. Що може бути краще різноманітних млинців в останній день Масляної? Сподіваємося, що усім смакувало.

Було дуже приємно зробити дітей щасливими. Їм так не вистачає любові та уваги. Закликаю усіх приєднатися до нашої команди. Такими маленькими кроками ми робимо світ краще. Давайте дарувати добро разом!