08.11.2015. представники Ультрас Динамо Київ, в черговий раз відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей у селі Копилів київської області. Як завжди ми прибули не з порожніми руками і, окрім гарного настрою, на потреби установи були передані засоби гігієни, миючі засоби, канцелярія, комп’ютер та інші речі, необхідні для побуту і дозвілля.

Також, за доброю традицією, ми провели час разом з дітьми. Цього разу ми спільними зусиллями виробляли різні дрібнички методом аплікації. Діти одразу пішли на контакт і кожен мав чим зайнятися. Зважаючи на власні вподобання діти малювали, фарбували, вирізали, клеїли, ліпили, майстрували і просто бавилися. Як результат, за кілька годин було презентовано кількадесят виробів із майже підручних матеріалів. Усі присутні були захоплені грою і час пройшов якось непомітно.

Після енергійних веселощів діти пішли обідати а нам, адміністрацією закладу, було ще раз проведено екскурсію приміщеннями із аналізом поточної ситуації і потреб закладу. Варто зазначити, що у закладі тепло і досить чисто. Більш дорослі діти, допомагаючи адміністрації, слідкують за меншими, які, в свою чергу, є досить дисциплінованими. Загалом, для дітей створені непогані умови як для реалій сьогодення, хоча рости є ще куди.

Проводжали нас потрійним «Дякуємо» і «До зустрічі», яка неодмінно буде. Не лінуйтеся робити добрі вчинки – воно Вам зарахується.