Тиждень тому ми нашим дружним колективом зібралися в центрі нашої дорогої столиці, щоб вже в чергове створити діткам, які позбавлені батьківського тепла, хоча б маленьке свято. Їхати ми мали в дитячий будинок, який розташований в селі Хмільниця на Чернігівщині. Всі речі, які були зібрані протягом декількох тижнів представниками нашого руху в магазині ULTRA, компактно були завантажені до двох автомобілів, і ми вирушили.

Це була наша перша поїздка до цього дит. будинку і вона носила ознайомчий характер. Ми хотіли познайомитися з дітьми, поспілкуватися з ними, почути їхні побажання щодо нашого наступного візиту до них. Варто зазначити, що дітки охоче спілкувалися з нами під час гри, яку ми проводили з ними. Умовою гри було створити твір, який би символізував дитячі побажання щодо новорічного подарунку, який би вони хотіли отримати.

Малі охоче долучалися до гри, клеїли та малювали свої мрії. Тож ми плануємо вже взимку повернутися до них, і здійснити хоча б деякі дитячі мрії. Незабаром буде список і побажання дітей, і план дій до Нового року.